Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narkonteks Tekstil AS, turecki właściciel marki Blackspade, to największy w tym kraju producent luksusowej bielizny dziennej i nocnej, odzieży termalnej i sportowej dla całej rodziny. Blackspade osiągnął duży sukces w Europie, USA oraz w krajach Bliskiego Wschodu. Firma chlubi się wykorzystaniem luksusowych włókien do tworzenia materiałów oraz wykorzystaniem ich do produkcji bielizny, która zapewnia perfekcyjne dopasowanie do ciała i gwarantuje poczucie wysokiego komfortu. Sekretem produktów Blackspade jest wysoka jakość wykonania i wykorzystanie certyfikowanych (Oeko Tex Standard 100, BSCI), przyjemnych w dotyku tkanin takich jak bawełna, jedwab, wiskoza czy micromodal.

W 2007 roku marka pojawiła się na macierzystym rynku i szybko osiągnęła duży sukces. W tej chwili posiada ponad 500 ekspozycji w sklepach detalicznych w Turcji oraz 24 dystrybutorów działających na kilku kontynentach.